Strony internetowe

Strony internetowe szyte na miarę

Niezależnie czy chcesz dotrzeć do jednej czy miliona osób – wykonamy dla Ciebie stronę, która nie zawiedzie w swoim zadaniu. Historia naszej firmy rozpoczęła się od tworzenia stron internetowych, więc wiemy „czym się to je”. Jesteśmy gotowi zaoferować Ci najnowocześniejsze technologie i rozwiązania, żeby gotowy produkt zachwycił odwiedzających.

Wizytówki internetowe, landing-page marketingowe, serwisy informacyjne, strony firmowe, systemy obsługi klientów, gry internetowe, aplikacje internetowe itp…

Projektujemy i tworzymy szeroką gamę produktów dla Twojej firmy

Case study realizacji strony internetowej dla Fashionhouse

Konsultacje

Prowadziliśmy rozmowy na temat potrzeb i oczekiwań klienta, co doprowadziło do podjęcia decyzji o budowie trzech podstron dla centrów outletowych.

Nasz projekt

Wykonaliśmy stronę i uruchomiliśmy ją na serwerze. Strona została wyposażona w niezbędne mechanizmy do zarządzania treścią i newsletterami oraz interaktywne plany centrów outletowych.

Rezultat działań

Aktualizowaliśmy stronę wprowadzając codziennie drobne i poważne zmiany w treściach, wyglądzie i mechanizmach serwisu. Nasze działania, w połączeniu z ogólnopolską kampanią reklamową, przyniosły marce rozpoznawalność w całej Polsce.

Kompleksowo wykonaliśmy: stronę internetową oraz aktualizacje treści.

Dane w liczbach oraz kilka przykładowych realizacji

Wykonanych stron

Lat działania firmy

Wykonanie graficzne i technologiczne portalu „Kolegium przyrodnicze”

Stworzyliśmy całkowicie od podstaw system dla portalu internetowego, którego celem było edukowanie młodzieży poprzez innowacyjną metodę nauczania wyprzedzającego. Zintegrowana platforma łączyła w sobie quizy, lekcje naukowe, forum, planer i personalizowane konta użytkowników.

Efekt: przyjazny dla młodzieży system nauki i wymiany wiedzy

Zaprojektowanie i zaprogramowanie „Atlasu województwa Kujawsko-pomorskiego”

Opracowaliśmy wraz z UMK interaktywny atlas dla Urzędu Marszałkowskiego województwa Kujawsko-pomorskiego, w ramach akcji promocji regionu poza jego granicami. W rezultacie powstał innowacyjny portal, który jest źródłem informacji dot. geografii, geologii oraz sytuacji społeczno-gospodarczej województwa.

Efekt: innowacyjne narzędzie do przeglądu informacji o regionie

Skontaktuj się z nami

Nie bój się zadzwonić do nas z pytaniem o pomoc w realizacji projektu, czy o poprawienie wyników Twojej firmy. Jesteśmy od tego by Ci pomóc!

Odwiedź nas

Zapraszamy do naszego biura, żeby porozmawiać o potrzebach Twojej firmy.

Toruń (87-100),
ul. Lelewela 33A.

Napisz lub zadzwoń

tel. (56) 621 63 60
e-mail: biuro@3wdt.com

Lub skorzystaj z formularza

Copyright 2018 - 3wdt.com
MENU